IELTS Sınavı Kursu

IELTS Sınavı Kursu

IELTS sınavı kursu arayışındaysan Aysun Uğuş Dil Eğitim Merkezi doğru adres! IELTS sınavı dil bakımından yeterliliğin ölçüldüğü, çeşitli ülkelerde yerleşim almak ya da kamu kuruluşlarında dil tazminatı alabilmek için yapılan bir sınav içeriğine sahiptir. Bu gayelerle girilmesinden farklı olarak bu sınava ek olarak pek çok nedenle de girilmektedir. IELTS sınavı detaylı bir şekilde sınava hazırlanmayı gerektirmektedir. IELTS sınavı için IELTS sınavı kursu arayışına girdiyseniz doğru bir araştırma yaparak IELTS sınav kurs hazırlığı yapmalı böylelikle sınavdan istediğiniz puan aralığına ulaşabilirsiniz. Sizler de Bursa’da IELTS sınavı kursu arayışındaysanız Aysun Uğuş Dil Eğitim Merkezini tercih edebilirsiniz. Aysun Uğuş Dil Eğitim Merkezi İngilizce dil becerilerini geliştirmek ve IELTS sınavına hazırlanmak isteyen herkese kapsamlı bir eğitim içeriği sunmaktan gurur duymaktadır.

 

IELTS Nedir?

IELTS nedir sorusu Google’da en çok araştırılan sorular arasındadır. Bu sınav dört beceri üzerine kurulu yani yazma, konuşma, dinleme, okuma üzerine kurulu bir sınav içeriğine sahiptir. Sınav bir akademik bir sınavdır. IELTS sınavı iki farklı biçimde yapılır. Bunlardan bir tanesi kâğıt üzerinde diğeri ise dijital ortamda onlinedır. IELTS sınavı kursu üzerinden alınacak eğitim sınavın uygulama çeşidindeki farklılıklarda bir problem ortaya koymamaktadır. Sınav kuralları bütün uygulama çeşitleri için geçerli olup konu olarak da aynıdır. Sınavda ayrı ayrı gruplar bulunur ve bu ayrı grupların puanlarına göre genel bir ortalama puan elde edilmektedir. IELTS sınavı 12 ayda 10 günde bir olacak şekilde yapılan bir sınavdır. Sınav dönemlerinin takibini yapmalı, eğitimini aldığınız dönemdeki sınavlara katılmanızı öneririz. IELTS sınavı kursu kapsamında Aysun Uğuş Dil Eğitim Merkezini tercih ederek burada aldığınız eğitimle istediğiniz puan aralığına ulaşabilirsiniz.

 

IELTS Seviyeleri Nelerdir?

IELTS seviyeleri; A1 A2 B1 B2 C1 C2 olarak karşımıza çıkmaktadır. IELTS B1 seviyesi; normal konuşma ile kendinizi ifade edebilecek konumda olmaktır. Aynı zamanda en alt seviyede bulunmaktır. Aysun Uğuş Dil Eğitim Merkezi ile üzerine yapılacak çalışma doğrultusunda seviyeni geliştirebilir daha üst seviyelerde bilgi birikimi elde edebilirsin! Bizlerle şimdi iletişime geçebilirsin. IELTS B2 seviyesi ise temel düzeyde kendini ifade edebilecek kadar konuşabilme düzeyidir. B2 seviye B1 seviyeye oranla daha iyi ve daha fazla konuşma becerisine sahip olunduğunu göstermektedir. Eğer seviyenizi C1 C2’ye çıkarmak istiyorsan Aysun Uğuş Dil Eğitim Merkezi kapsamlı bir çalışma ile seviyenizi yükseltebilirsiniz. IELTS C1 seviyesi dil konusunda oldukça iyi ve yeteri kadar İngilizce konuşma becerisine sahip olmak anlamına gelir. IETLS C2 seviye ise daha fazla kelime bilgisi okuma ve yazma konusunda üst düzey dile hâkim olma anlamına gelmektedir. C1 ve C2 seviyelerine genel olarak IELTS sınavı kursu ile alınan eğitimler ve Aysun Uğuş Dil Eğitim Merkezinin alanlarında uzman eğitim kadrosu desteği ile daha kolay mümkün hale gelmektedir.

Güncel Eğitimlerimiz

Aysun Uğuş

How can I help you? 👋