Eğitmen Kadromuz

Eğitmen kadromuzun tamamı İngilizce öğretmenliği bölümünden mezundur. Her biri kendi alanında uzman ve köklü bir öğretim tecrübesine sahiptir. Birçoğunun lisansüstü derecesi mevcuttur. Her daim yenilik ve gelişimleri takip ederek öğrencileri en güncel bilgilerle donatmayı hedefleyen kadromuz, vizyoner prensiplerle hareket etmeyi ilke edinmiştir.

Yabancı eğitmenlerden oluşan öğretim kadromuz ise; RSA, CELTA, DELTA, TRINITY ve TESOL sertifikasına sahip üniversitelerden mezun ve pedagojik formasyon eğitimi almıştır. Aysun Uğuş Bursa İngilizce Kursu ayrıcalıklı olarak tüm bu sertifikalı eğitim programlarını hazırlayıp geliştirdiği eğitimler ve uygulamalı interaktif programları sınıf içine uyarlayarak sunar.

Öğretmenlerimizin Tecrübeleri ve Başarı Belgeleri

Kısa adıyla Celta, uzun adıyla Certificate in English Language Teaching to Adult, yetişkinlere İngilizce eğitimi vermek için öğretmenlik eğitimidir. Anadili İngilizce olmayan yetişkinlere İngilizce öğretim metodunu kapsayan, Cambridge Üniversitesi tarafından geliştirilen ve dünya genelinde 220 dil merkezinde uygulanan programdır.

Öğretmenlerimiz: Delta Sertifikası ya da uzun adıyla Diploma in Teaching English to Speakers of Other Languages; anadili İngilizce olmayan kişilere İngilizce Öğretimi birimi TEFL ve TESOL yeterliliklerine sahiptir. Tecrübeli eğitim kadromuz, kariyerlerinin tamamını yenilikçi ve eğitim odaklı çalışmalarla geliştirerek sürdürmüştür.

Aysun Uğuş Yabancı Dil Merkezindeki eğitmenler, İngilizce öğretmenliği mezunu olmanın yanı sıra kariyerlerini farklı disiplinlerde yaptıkları çalışmalarla derinleştirmiştir. Tüm mesleki yetkinliklerinin yanı sıra uzman eğitmen kadromuz: “Çocuklara İngilizce Öğretimi”, “Kurumlara Özel İngilizce Program Geliştirme”, “Online İçerik Üretimi”, PTE TOEFL, IELTS, YDS, YÖKDİL, ÖSYM E-YDS sınavlarına hazırlık programı gibi farklı alan ve dallarda uzmanlaşmıştır.

Bilindiği gibi her sınavın farklı gereklilikleri ve avantajları vardır. Eğitmen kadromuz; kabul edilen uluslararası denklik derecelerine göre yurt içi ve yurt dışındaki eğitim ve iş sektörlerinde geçerliliği olan tüm sınavlara öğrencileri yeterli düzeyde hazırlayabilecek yetkinlikte, bilgi ve donanımdadır.

Aysun Uğuş önderliğinde geliştirilen rehberlik ve danışmanlık hizmeti ile öğretmenler sınıfta karşılaşılan dil becerilerinin geliştirilmesi sürecindeki muhtemel sorunlara da destek verir. Kurumumuzun en temel amacı; kişi veya seviye ayırt etmeden tüm adaylara en iyi şekilde, aynı eğitim ve öğretim kalitesini sunmaktır.

Aysun Uğuş Bursa İngilizce kursu alanında en yetkin ve tecrübeli eğitmen kadrosuyla fark yaratıyor. Tüm eğitmen kadromuz, mesleki başarılarının yanı sıra; işlerine duydukları saygı, icra ettikleri öğretmenlik mesleğinin fedakarlıklarının bilincindedir.

Bursa İngilizce kursu tüm bunların yanı sıra; teknik terminolojik İngilizce, İş İngilizcesi, çeviri, mütercim tercümanlık, yazılı ve sözlü eş zamanlı çeviri alanlarında da kurumsal firmalara hizmet vermektedir.

Güncel Eğitimlerimiz

Aysun Uğuş

How can I help you? 👋