Sosyal Sorumluluklarımız

Aysun Uğuş Bursa İngilizce Kursu olarak sosyal sorumluluklara önem veriyoruz. Bursa Yabancı Dil Kursu denildiğinde akla ilk gelen eğitim kurumu olma ayrıcalığıyla Aysun Uğuş Yabancı Dil Merkezi olarak sorumluluklarımızın bilincindeyiz.

Her ihtiyaca yönelik eğitim veren kurumumuzda eğitmenlerimizin tamamı; pedagojik formasyona sahiptir. Eğitmen kadromuz ve diğer merak ettiğiniz tüm bilgileri aysunugus.com.tr web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Eğitim kadromuz; alanında uzman, deneyimli, öğretmenlik mesleğinin prensiplerine sadık öğretmenlerden oluşmaktadır.  Bu doğrultuda tüm öğrencilerimizin ihtiyaçlarına ve hedeflerine uygun şekilde programlar hazırlıyoruz.   

Aysun Uğuş Dil Eğitim Merkezi olarak öğrencilerimizin gelişimine katkı sağlamanın yanı sıra toplumuzun ihtiyaçlarına yönelik sosyal sorumluluklarımızın da bilincindeyiz. Farklı dernek ve kuruluşlarla iş birliği kurarak, ortak çalışmalar geliştiriyor ve ihtiyaç sahibi çocuklarımıza ulaşıyoruz.

Eğitimin herkes tarafından ulaşılabilir, adil ve eşit prensipler üzerine inşa edilmesi gerektiği inancıyla, mutlu yarınlar geliştirmek üzere birçok sosyal sorumluluk projesinde aktif olarak yer alıyoruz. İnsan yaşamına dokunmanın, mutlu toplumlar inşa etmenin en temel gerekliliği olduğu inancındayız.

Aysun Uğuş Yabancı Dil Kursu ve Lösev İş Birliği

Aysun Uğuş Dil Eğitim Merkezi ve Lösev (Lösemili Çocuklar Vakfı) iş birliği ile hazırladığımız projemizde lösemi tedavisi gören çocuklara umut oluyoruz. Lösev ile yaptığımız çalışmalar kapsamında, lösemili çocuklara ücretsiz İngilizce eğitim olanağı sunuyoruz.

Bu iş birliği ile tedavisi biten veya devam eden çocukların, hayata yeniden sarılmaları ve tedavi sonrasında geleceklerinin yeniden inşa edilmesini amaçladık. Eğitim kurumlarının, diğer kuruluş ya da kurumlardan bağımsız olarak farklı hedef ve ideallere sahip olması gerektiği inancındayız.

Eğitim, bireyin yaşamının en nadide parçası olmanın yanı sıra toplumun gelişimini sağlayan en önemli dinamiktir. Bizler için biricik konumda bulunan eğitim fırsatlarından tüm çocuklarımızın eşit ve adil şekilde yararlanmasını arzu ediyoruz.

Bu doğrultuda Lösev ile kurduğumuz iş birliğini ve çalışmaları, her geçen gün genişleterek büyütme arzusundayız.

Aysun Uğuş Yabancı Dil Kursu ve Hetader İş Birliği

Lösev ile yaptığımız iş birliğinin dışında Hetader (Hemofili ve Talasemi Derneği) ile yapılan anlaşmayla, bu derneğe kayıtlı çocukların kursumuzdaki imkanlardan ücretsiz olarak yararlanmasını da sağladık. Hemofili ve talasemi hastası çocuklarımızın geleceğini birlikte inşa ediyoruz.

Hetader’in çalışmalarıyla farkındalık kazanmış çocuklarımıza ulaşıyor, onları kursumuzda ağırlayarak yabancı dil becerilerinin geliştirilmesini sağlıyoruz. Hemofili, talasemili ya da lösemili fark etmeksizin tüm çocuklarımızın dünya standartlarında yabancı dil eğitimi alması arzusundayız.

Bu doğrultuda sosyal sorumluluk projelerimizle ihtiyaç sahibi olan tüm çocuklara ulaşıncaya dek çalışmalarımızı ve iş birliklerimizi sürdüreceğiz.

Güncel Eğitimlerimiz

Aysun Uğuş

How can I help you? 👋