Eğitim Felsefemiz

Her öğrenci; geleceğe uzanan bir çınar, yeni nesillerin varoluş sebebidir. Aysun Uğuş Dil Eğitim Merkezi olarak; çocuklarımızın yabancı dil yetilerini geliştirmek ve dil öğrenme becerilerini güçlendirmek amacıyla dünya standartlarında eğitim veriyoruz.

Dil becerilerinin geliştirilmesinin; ancak mutlu bireyler inşa ederek tamamlanabilir bir hedef olduğu inancındayız. Bu doğrultuda çocuklarımızın; mutlu, kendine güveni yüksek, emin, güçlü ve akademik yetkinliklere sahip bireylere dönüşmesi umuduyla var gücümüzle çalışıyoruz.

Eğitim felsefemiz sadece mutlu çocuklar, mutlu yarınlar yaratma prensipleri üzerine değil; çok daha yaşanabilir, sınırların olmadığı, dil öğrenmenin bir sorun olmaktan çıkarak yaşamın parçası haline dönüştüğü toplum modelinin gerçekleştirilmesi esasına dayanır.

Yetişkin ya da çocuk öğrencilerimizle hep birlikte; başkalarının yaşamına dokunabilen, toplumunu geliştirmek amacıyla üzerine düşen sorumluluklarının bilincinde, eğitime önem veren, bilinçli, değerlerine saygılı, insanlığı yüceltmeyi hedefleyen, başka bir dilin varlığını keşfedebilen ve bundan mutluluk duyan, güçlü bir eğitim anlayışını inşa ediyoruz.

Aysun Uğuş Dil Eğitim Merkezi olarak; hayat boyu öğrenmeye açık, bağımsız, şeffaf ve yenilikçi eğitim felsefemizle, insan yaşamına dokunarak geleceğimizi şekillendirmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Güncel Eğitimlerimiz

Aysun Uğuş

How can I help you? 👋