Hakkımızda

Aysun Uğuş; çok küçük yaşlardan itibaren İngilizceye olan ilgisini fark etmiş, henüz 10 yaşındayken İngilizce öğretmeni olmaya karar vermiş eğitimcidir. Aysun Uğuş Dil Okulu’nun başarısının ardında ise işini severek ve büyük bir aşkla yapan bir eğitimcinin tutkusunun yattığı açık bir şekilde görülebilir. İdealist bir eğitmen ve dürüst bir yönetim anlayışı ile Aysun Uğuş Dil Okulu, çok daha inovatif hedeflerle büyümektedir.

19 yaşından bu yana eğitimci olarak çalışan Aysun Uğuş, “Bir dil, bir insan” yaklaşımını benimsemiş ve bugüne dek yüzlerce öğrencinin İngilizce öğrenmesine katkı sağlamıştır. Tatminkar bir süreç ve sonuç odaklı yaklaşımı ve kişisel özel eğitim planı sunması ile Yüzde 98’lik bir başarı oranı yakalamıştır.

Yabancı dil öğrenmek gündelik yaşamın ayrılmaz bir bileşenidir. Ana sınıfından itibaren kazanılan yabancı dil yetisi, çocuklar üzerinde birçok olumu etki bırakır. Dil becerilerinin geliştirilmesi ise ancak, doğru bir eğitim programı ile mümkündür. Unutulmamalıdır ki; dil öğrenmek, oldukça komplike, emek ve sabır gerektiren bir süreçtir.

Bu doğrultuda doğru teknik, doğru yaklaşım ve ideal müfredat sistemi ile öğrenciye çok yönlü bir öğrenim planı sunarak Aysun Uğuş Dil Okulu olarak; dünyaya açılan kapının anahtarını öğrencilerimizle buluşturuyoruz. Kurumsal kimliğiniz; şefkat ve sevgi üzerine oluşturduğumuz eğitim dilinden gelmektedir.

Merkezimizde verilen eğitimler, söz konusu dilin tecrübeli eğitmenleri tarafından adaylara aktarılır. Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitmen kadromuzu inceleyebilirsiniz. Eğitmenlerimiz üniversitelerin İngilizce bölümünden mezun olan, alanında uzman öğretmenleridir. Birçoğu yüksek lisans programlarıyla lisansüstü eğitim alarak uzmanlıklarını geliştirmiştir. Bursa İngilizce kursu arayışı içinde olanlar gönül rahatlığı ile Aysun Uğuş Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen kurslara katılabilirler.

İlkokul, ortaokul ve lise sınıflarında zorunlu olarak verilen İngilizce dersleri yeterli seviyede ve düzeyde değildir. Ayrıca herkesin anlama ve öğrenme seviyeleri farklıdır. Müfredat içerisinde verilen eğitim ise standarttır ve kişiselleştirilmemiştir. Bazı insanlar konuyu ilk defa gördüklerinde kavrayabilirken; bazıları da sürekli tekrar ederek tam anlamıyla pekiştirebilir.

Aysun Uğuş Yabancı Dil Eğitim Merkezi, adayların öğrenme seviyelerine göre kursları düzenleyerek, kişiselleştirilmiş bir yabancı dil öğrenme programı oluşturur. Günümüzde yabancı dil okulu sayesinde birçok kişi kolay ve hızlı bir şekilde dil öğrenebilmekte ve o dili rahatlıkla konuşabilmektedir. Öğrenmiş olduğunuz yabancı diller, gündelik yaşamınızın bir parçası ya da eğitiminizin en önemli bileşeni olacaktır.

Türkiye’de bulunan üniversitelerin bazılarında hazırlık sınıfları vardır. Bu sınıfta yabancı dil oldukça önemlidir. Çünkü belli bir alt yapınız yoksa, yıl sonunda düzenlenen sınavlara girdiğinizde seneyi tamamlayabilmek için belirlenmiş olan baraj puanını geçmek güç olabilir. Bu durum ise sınıf tekrarına yol açabilir. Hazırlık sınıfı sürecinde size destek olacak bir kurs arayışınız varsa, Bursa İngilizce kursu sizin her zaman yanınızdadır.

Alacağınız destekleyici eğitim sayesinde yıl kaybetmeden bir sonraki sınıfa emin adımlar ile ilerleyebilirsiniz. Ayrıca üniversiteye başlamadan önce dil öğrenme şansınızı değerlendirerek, hemen eğitim almaya başlayabilirsiniz. Verdiğimiz kurumsal ve son derece profesyonel eğitim sistemimizle İngilizce konuşabileceğinizin garantisini sizlere sunuyoruz.

Yabancı öğretim kadromuz eğitmenleri RSA, CELTA, DELTA, TRINITY ve TESOL sertifikalarına sahip, üniversite mezunu, pedagojik formasyon almış kişilerden oluşmaktadır. Kutsal bir meslek olan öğretmenliğin, mutlaka pedagojik formasyon ile desteklenmiş olması birincil kıstasımızdır. Böylece çocuklarınızın emin ellerde olacağına güvenebilirsiniz. Kadromuz öğretmenlerini incelemek için eğitmen kadromuz bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Öğrenciler haricinde iş hayatında olup da yabancı dilini geliştirmek isteyenler de Aysun Uğuş yabancı dil kursunu tercih etmektedirler. Çalışanların uygun zamanlarına göre ders saatleri ayarlanmakta ve kurslar çalışan öğrencilerimizin talep ettiği saatlerde verilmektedir. Hakkımızda edindiğiniz bu faydalı bilginin akabinde bizimle iletişime geçebilir; kişiye özel kursların işlevsel yaklaşımıyla vakit bulduğunuz her zaman dil öğrenebileceksiniz.

Okul sınavlarınızda eksiklikleri giderme, yoğun iş temposunda çalışanların kendilerine göre ayarlayabilecekleri eğitim saatleri, zaman sorunu olanlar için online eğitim, dil öğrenmedeki zorlukları aşabilmek için rehberlik hizmeti ve daha birçok avantajlar Aysun Uğuş Yabancı Dil Kursu ile sizlere sunulmaktadır.

Gerek iş dünyası için gerekse akademik kariyer ve genel kültür zenginliği açısından İngilizce bilmenin size sağladığı avantajlardan çok memnun kalacaksınız. Bursa İngilizce dil kursu arayışında olanların, bir numaralı adresi konumundayız. Dil becerilerinin ve yetilerinin geliştirilmesi adına sunduğumuz avantajlara, aysunugus.com.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.  

İhtiyacınız olan düzeyde eğitim alabilmek için Bursa yabancı dil kursu sizlerin ihtiyacını karşılayacaktır. Profesyonel yaklaşımı, çağdaş eğitim anlayışı, uygun fiyatları ve eğitimli kadrosu ile Aysun Uğuş eğitim merkezimizi tercih ederek kendinize yatırım yapabilirsiniz. Hakkımızda edindiğiniz bilgilerin derinleşmesi adına Daha ayrıntılı bilgi almak için 0 532 310 28 35 numaralı danışma hattımızı arayabileceğiniz gibi, web sitemizi de inceleyebilirsiniz.

Aysun Uğuş

How can I help you? 👋