Kurumsal Eğitim

Kurumsal Eğitim, profesyonel iş hayatında İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen kişiler için özel olarak oluşturulmuş bir eğitim programıdır. Uluslararası firmalarda çalışmak, son zamanlarda popüler bir konu haline gelmiştir. Kariyer hayatını yurt dışında sürdürmeyi arzulayan pek çok kişi için İngilizce becerilerin geliştirilmesi önemli bir konudur. Kurumsal İngilizce Eğitim, yurt içinde global bağları bulunan bir firmada ya da ana dili İngilizce olan bir ülkede yer alan firmada çalışmak isteyenlerin İngilizce bilgilerini geliştirmelerini hedefler. Öte yandan kurumlar tarafından talep edildikleri için kurumların marka imajlarını arttırmalarını sağlar. Siz de teknolojik ve yenilikçi metotlarla verilen İngilizce eğitimlere dahil olabilir, kariyer hayatınızda farklı bir aşamaya geçiş yapabilirsiniz!

Profesyonel İş Hayatında İngilizce Becerilerini Güçlendirmek

İş hayatının farklı evreleri bulunur. Bu evreler, kişinin kendisini nerede görmek istediği ile doğrudan ilgilidir. Profesyonel iş hayatında yer almak ve kendisini farklı alanlarda geliştirmek isteyenler için İngilizce bilgisi son derece önemlidir. Çünkü İngilizce global bir iletişim dilidir ve uluslararası faaliyetlerde bulunan firmalarda çalışmayı mümkün kılar.

Kurumsal Eğitim, şirketler tarafından talep edilen bir İngilizce eğitim programıdır. Şirket çalışanları ve yöneticileri kapsayan program, aynı zamanda kursiyerlerin İngilizce becerilerini arttırmalarını ve kariyer hayatının her aşamasında istedikleri gibi bir ilerleme kaydetmelerini sağlar. Etkili iletişim ve kariyer gelişimi açısından son derece önemli olan Kurumsal İngilizce Eğitimi hem şirket hem de çalışanlar açısından son derece avantajlıdır.

Kurumsal İngilizce Eğitim Programları

Belirli bir kurum özelinde gerçekleştirilen kursların gelişmiş bir eğitim programı bulunur. İlgili işyerinin taleplerine göre oluşturulan eğitimler, aynı zamanda sektörel talepleri de en iyi şekilde karşılar. Katılımcıların hem sözlü hem de yazılı becerilerini geliştirmeyi hedefleyen kurslar, aynı zamanda profesyonel İngilizce iletişimin temellerini atar.

Kurumsal İngilizce Eğitim’in kapsamında yer alan konular son derece fazla olmakla birlikte ön plana çıkanları şu şekilde sıralamak olanaklıdır:

  • İngilizce sunumlar
  • Yazışmalar
  • İngilizce toplantı
  • Kültürlerarası iletişim

Kurumsal İngilizce Eğitimin Sunduğu Kazanımlar

Yenilikçi ve teknolojik materyaller ile gerçekleştirilen Kurumsal Eğitim, birçok avantaja sahiptir. Eğitimin sunduğu avantajlar genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

  • Kültürlerarası iletişim modülleri yer aldığından, farklı kültürlere mensup bireylerle etkili iletişim gerçekleştirilir.
  • Katılımcıların özel ihtiyaçlarına göre oluşturulan eğitimler, ihtiyaç ve beklentilerin karşılanmasını sağlar.
  • Kurumlar, istihdam edilebilirliklerini arttırma şansı elde eder.
  • Doğru, sistemli ve yenilikçi bir iletişim ağı oluşturulur.  

Kurumsal İngilizce Eğitimde Fiyatlandırma

Kurumsal Eğitim maliyetleri, pek çok unsurun katılımı ile belirlenir. Eğitim süresi, eğitimi veren uzman ve nitelikleri, katılımcı sayısı; bu hususlar arasında yer alır. Grup dersleri ve özel dersler, farklı şekilde fiyatlandırılır. Bu nedenle eğitimin türü de fiyat belirleniminde son derece önemlidir. Bu tür unsurların netlikle belirlenmesi sonrasında eğitim fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür.

Kurumlara Özel İngilizce Kursu

Kurumlara Özel İngilizce Kursu

Kurumlara Özel İngilizce Kursu, kurum çalışanları ve yöneticilerine kaliteli, yenilikçi ve teknolojik metotlar dahilinde verilen İngilizce eğitimleri kapsar. Çeşitli ...

Güncel Eğitimlerimiz

Aysun Uğuş

How can I help you? 👋