Online İngilizce Kursu

Online İngilizce Kursu; Mesleki İngilizce, İngilizce dil sınavları, Genel İngilizce başta olmak üzere pek çok alanda dil becerilerini geliştirmek isteyen kişilere sunulan eğitimlerdir. Öğrencinin, yenilikçi ve teknolojik yöntemlerle İngilizce öğrenmesini hedefleyen eğitimler, aynı zamanda kariyer ya da eğitim hayatına farklı bir dokunuşta bulunmak isteyen kişiler için idealdir. Öğrencinin seviyesi ve taleplerine göre verilen eğitimler, düzenli ve planlı çalışma anlayışının öğrenci tarafından benimsenmesini sağlar.

Online İngilizce Kursunun Kapsamı

İnternet ortamında verilen İngilizce eğitimleri, Online İngilizce Kursu’nun kapsamına girer. Öğrencilerin zamandan tasarruf etmesi ve derslere istedikleri yerden erişmesini hedefleyen online kurslar, aynı zamanda İngilizcenin hayatın içinde yer almasını sağlar. Çevrim içi İngilizce kurslarının kapsamı oldukça geniştir.

CELTA, DELTA, TRINITY, RSA ve TESOL sertifikalı ve deneyimli uzmanlar tarafından verilen eğitimlerin alt kategorileri şu şekilde sıralanabilir:

  • Yabancı Dil Sınavlarına Hazırlık
  • Genel İngilizce
  • Mesleki İngilizce

Her bir kategoride, ilgili alana yönelik eğitim içerikleri oluşturulur. Bunun yanı sıra kurs öncesinde Seviye Tespit Sınavı yapılarak öğrencilerin seviyeleri tespit edilir. Öğrenci seviyesine ve taleplerine uygun olacak şekilde belirlenen kurs içerikleri kapsamında kaliteli, yenilikçi ve teknolojik eğitimler verilir.

Online İngilizce Kursu ile Sınavlara Hazırlık

Ana dili İngilizce olan eğitim kurumları, işyerleri başta olmak üzere birçok yerde İngilizce sertifikası talep edilir. TOEFL, IELTS, YDS başta olmak üzere pek çok yabancı dil sınavında iyi bir skor elde etmek için doğru ve sistemli bir çalışma programına dahil olunmalıdır. Online İngilizce Kursu sayesinde hangi yabancı dil sınavına girecekseniz, o sınava özel hazırlanmış bir kurs içeriği üzerinden eğitim alırsınız. Sizin programınıza ve yoğunluk durumunuza göre oluşturulan ders programları, planlı bir şekilde sınava çalışmanızı sağlayacaktır.

Genel İngilizce Becerisi Geliştirme

İngilizcenin önemli konuları üzerinden verilen eğitimler Genel İngilizce olarak tanımlanır. Ana dili İngilizce olan insanlarla iletişim kurma, metin okuma ve İngilizce yazı yazma, konuşma ve anlama; Genel İngilizcenin kapsamında yer alır. Düzenli olarak aldığınız eğitimler sayesinde, İngilizce becerinizi geliştirebilir ve yurt dışı seyahatlerinizi çok daha keyifli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Mesleki İngilizceye Yenilikçi Yaklaşım

Her mesleğin kendisine özgü bir terminolojisi bulunur. Yurt dışında çalışmak ve kariyer hayatını istediği şekilde ilerletmek isteyen kişilerin, içerisinde yer aldıkları mesleğin terminolojisi ve cümle kurma biçimlerini öğrenebileceği Mesleki İngilizce kursuna dahil olması gerekir. Kelime çalışmaları, okuma, yazma ve konuşma pratikleri; Mesleki İngilizcenin kapsamında yer alır.

Online İngilizce Kursunda Fiyatlandırma

Her kurs gibi İngilizce kursunda da fiyatlar, eğitim süresi ve içeriğine göre değişiklik gösterir. Online İngilizce Kursu fiyatlandırmasında eğitimin nitelikleri, toplam süresi ve öğrencinin seviyesi belirleyici olacaktır. Bu hususlara göre fiyatlandırma yapılarak net bir ücrete ulaşılır. Kursların her biri, ders başı olacak şekilde fiyatlandırılır.

Güncel Eğitimlerimiz

Aysun Uğuş

How can I help you? 👋