Online Çocuk Kulübü

8.690 TL

Paket satın almadan önce bizi arayınız: 05323102835
Gün ve saatler değişiklik gösterebilir.
Seviye Tespit Sınavı’na girmeden paket almayınız.
Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Eğitim başlama tarih ve saatleri için Güncel Eğitimlerimiz bölümünü inceleyiniz.
Açıklama

Online Çocuk Kulübü, erken yaşta İngilizce eğitiminin bir parçasıdır ve çocukların etkili bir şekilde İngilizce öğrenmelerine katkıda bulunur. İngilizce, global düzeyde son derece önemli bir dildir. Uluslararası alanda temel iletişimin İngilizce üzerinden gerçekleştirilmesi, İngilizce bilgisinin her ortamda sorgulanmasına neden olur. Uluslararası eğitimler, konferanslar, spor müsabakaları başta olmak üzere pek çok alanda; İngilizce iletişim kurmak ve resmi işlemleri bu dilde gerçekleştirmek oldukça önemlidir.

Çocuklar için İngilizce kulübü, ana dili İngilizce olmayan çocukların; farklı ve eğlenceli yöntemler ile İngilizce öğrenmesini sağlar. Benzer seviyelerdeki çocuklar, birbirleriyle iletişim kurma ve eğlenceli vakit geçirme şansına sahiptir. Bu ise çocukların gelişimini destekleyerek çocuğun özgüvenini olumlu bir şekilde etkiler. Dersler ev konforunda ve Zoom üzerinden verilir. Böylelikle çocuk, kendisini rahat hissettiği ortamdan ayrılmak zorunda kalmaz.

Çocuklar için İngilizce Eğitimi

Çocuklar için İngilizce Eğitimi ya da Online Çocuk Kulübü, çocukların interaktif bir şekilde İngilizce öğrenmesini destekleyen bir eğitim türüdür. Eğlenceli kaynakların kullanıldığı kulüpte aynı zamanda teknolojinin sunduğu imkanlardan da yararlanılır. Çocuklar, çok özel bir şekilde tasarlanmış sanal sınıf ortamında İngilizce becerilerini eğlenceli şekilde geliştirme şansına sahiptir.

Online Çocuk Kulübü Nedir?

Son zamanlarda ebeveynler tarafından sıklıkla talep gören Online İngilizce Çocuk Kulübü, çocukların İngilizceyi erken yaşta öğrenmesini sağlar. Bunun yanı sıra çocukların İngilizce konuşurken özgüven elde etmelerine katkıda bulunur. Bu durum, ilerleyen süreçte İngilizce öğreniminin çok daha sistematik bir şekilde ilerlemesi adına önemlidir.

İngilizce Çocuk Kulübü Kapsamı

Çocuklar için özel olarak hazırlanan ve uzman eğitmenler tarafından belirli bir program dahilinde verilen eğitimlerin kapsamı oldukça geniştir. Online Çocuk Kulübü kapsamında bulunan konular şu şekildedir:

 • Şarkı dinleme ve şarkıda yer alan bilinmeyen kelimeleri anlama
 • Çizgi film izleme, çizgi filmdeki bilinmeyen kelimeleri bağlamdan çıkarma
 • Belirli bir konu üzerinde konuşma
 • Belirli metinleri okuma
 • Müfredatta yer alan konular üzerinden yapılan gramer çalışması
 • Etkileşimli oyunlar

Çocukların ilgisini çekebilecek materyaller kullanılarak geliştirilen eğitimler, çocuğun sıkılmadan İngilizce öğrenmesini mümkün kılar. Özellikle etkileşimli oyunlar, çocuğun hem eğitmen hem de arkadaşlarıyla doğru bir iletişim kurmasını sağlar.

Duyarak öğrenmenin en önemli adımlarından bir tanesi olan çizgi film ve şarkı çalışmaları, çocukların eğlenerek öğrenmesini hedefler. Online Çocuk Kulübü kapsamında bulunan materyal ve yöntemlerin her biri, çocukların İngilizce altyapı oluşturarak ilerleyen süreçlerde çok daha rahat ve sistemli bir şekilde öğrenmesine katkıda bulunur.

İngilizce Çocuk Kulübünün Özellikleri

Online Çocuk Kulübü, sahip olduğu pek çok özellik ile dikkat çeker. Bu özelliklerden ilki, kurs içeriğinin çocuklar için özel olarak hazırlanmış olmasıdır. Çocuklar ve yetişkinlerin İngilizce öğrenme şekilleri birbirinden farklıdır. Yetişkinler daha çok gramer eğitimi üzerinden İngilizce öğrenir. Fakat çocuklarda bu durum tam tersidir. Çocuklar, duyarak öğrenmeye meyillidirler. Bu nedenle eğitimlerin çocukların İngilizceye maruz kalmasını sağlayacak bir niteliğe sahip olması gerekir.

İngilizce Çocuk Kulübü; çizgi film, çocuk şarkıları başta olmak üzere görme ve işitme duyularına hitap eden materyalleri kullanır. Bu materyallerin her biri, çocuğun hem görme hem de işitme duyularını ön plana çıkaracak şekilde öğrenme sürecine dahil olmasını sağlar. Bunun yanı sıra eğitimlerde çocuğun İngilizce yazma konusunda da kendisini geliştirmesi hedeflenir.

Metin okuma ve metinle ilgili soruların yazarak cevaplandırıldığı alıştırmalar, kelime dağarcığını geliştirmek için yeni kelimeleri yazarak öğrenme; İngilizce yazmada çocukların başarı kazanmasına olanak tanır. Aynı zamanda çocukların seviyesine uygun olacak şekilde ileri düzey çalışmalar da yapılabilir.

Çocuk Kulübü Neden Avantajlı?

Çocukların küçük yaşta İngilizce öğrenmesini mümkün kılan Online Çocuk Kulübü, son derece avantajlı bir eğitim türüdür. Sanal bir ortamda verilen eğitimin çocuklar için sunduğu faydalar şu şekildedir:

 • Hızlı, yenilikçi ve interaktif öğrenme
 • İngilizce iletişimde kendine güven
 • Etkili çalışmalarla çocuğun gelişiminin desteklenmesi
 • Zamandan tasarruf
 • Çocuğun ilerleyen dönemlerde İngilizceyi etkili bir şekilde öğrenmesi için altyapı oluşturma
 • Çocuğun İngilizceyi sevmesi ve İngilizce ile ilgilenmesi
 • Farklı dilleri öğrenmede kolaylık
 • Farklı kültürler hakkında bilgi sahibi olmak
 • Çocuğun ilerleyen dönemlerde yurt dışı seyahatlerinde kendisini çok daha rahat hissetmesi
 • Uyumlu birey olmak

Bu ve bunun gibi avantajların tamamı, çocuğun psikolojik açıdan da kendisini iyi hissetmesini sağlar.

Derslerimiz Zoom üzerinden yapılacaktır. Zoom katılım kodları, ders programları ve diğer gerekli belgeler size tarafımızdan iletilecektir. Paket satın almadan mutlaka bizi arayın.

Güncel Eğitimlerimiz

Aysun Uğuş

How can I help you? 👋