Online Mülakat İngilizcesi Kursu

8.080 TL

Paket satın almadan önce bizi arayınız. İletişim: 05323102835
Gün ve saatler değişiklik gösterebilir.
Seviye Tespit Sınavı’na girmeden paket almayınız.
Derslere eksiksiz katılım sağlamaya özen gösteriniz.
Fiyatlarımıza KDV dahildir.
Açıklama

Online Mülakat İngilizcesi Kursu, yabancı bir şirkette ya da uluslararası sahada faaliyet gösteren bir firmada çalışmak isteyen kişiler tarafından alınan bir eğitim türüdür. Adayların İngilizce mülakatlarda nasıl hareket etmesi, sorulara ne şekilde cevap vermesi başta olmak üzere pek çok konu; kurs kapsamında yer alır.

İngilizce mülakat, pek çok kişi tarafından korkutucu olabilir. Bunun temel nedeni, kişinin kendisini İngilizce ifade etme konusunda zorluk yaşayacağını düşünmesidir. Ayrıca içerisinde yer alınan sektörün dinamiklerinin bilinmesi ve terminolojiye hakim olunması son derece önemlidir. Bu husus da İngilizce mülakata hazırlıkta adayların gözünü korkutan konulardan bir tanesidir. Online İngilizce Mülakat kursları, adayların kendilerini speaking konusunda geliştirmesini ve mülakata etkili bir şekilde hazırlanmasını hedefler.

Online İngilizce Mülakat Nedir?

Online Mülakat İngilizcesi Kursu, adayların girecekleri mülakat için İngilizce dil becerilerini geliştirmesini sağlayan kapsamlı bir eğitimdir. İş hayatında küreselleşmenin artış göstermesi, İngilizceye verilen önemin artmasına neden olmuştur. Artık çok daha fazla şirket, işe alımlarda mülakatlarını İngilizce üzerinden yaparak adayların İngilizce seviyelerini tespit eder.

Sanal ortamda verilen ve adayların mülakata en iyi şekilde hazırlanmasını amaçlayan Online İngilizce Mülakat Kursu, oldukça sistemli bir şekilde sunulan bir kurstur. Adaylar ev ortamında eğitim alabildikleri için süreç içinde kendilerini oldukça rahat hisseder. Teknolojik bir eğitim modülü uygulandığından, İngilizce öğrenimi konusunda kapsamlı bir destek alınır.

Online İngilizce Mülakata Hazırlıkta Yenilikçi Eğitim

Uzman eğitmenler tarafından belirli bir ders programı üzerinden verilen Online İngilizce Mülakat Kursu, kapsamı geniş bir kurs modülüdür. Adayların seviyelerine göre ders içerikleri belirlenir. Aynı zamanda adayların yer alacakları sektörün dinamiklerine ve terminolojisine uygun şekilde eğitimler verilir.

Online İngilizce Mülakat Kursu

Sanal ortamda verilen, bu sayede adayların zamandan tasarruf etmelerine destek olan Online Mülakat İngilizcesi Kursu, 10 kişilik öğrenci kontenjanına sahiptir. Bir ders saati 50 dakika olup eğitimler Zoom üzerinden verilir. Öğrenci, internetin bulunduğu her ortamdan derse katılma ve İngilizce becerilerini geliştirme şansı elde eder.

Kursun Kapsamı

Öğrencinin hem konuşma hem dinleme becerilerini geliştiren, aynı zamanda yazma ve okuma konusunda da gelişim göstermesini sağlayan kurs; oldukça geniş bir kapsama sahiptir. Kurs kapsamında yer alan alt başlıklar genel hatlarıyla aşağıdaki gibidir:

 • İngilizce Özgeçmiş Hazırlama
 • Uygulamalı Olarak İngilizce Ön Yazı Hazırlama
 • İş Görüşmesine Hazırlık
 • İngilizce Mülakat Soruları Üzerinden Cevaplandırma Pratiği
 • Mülakat Öncesi ve Sonrası Yapılması Gerekenlerle İlgili Bilgi Akışı

Online Mülakat İngilizcesi Kursu, yukarıdaki başlıklar halinde verilir. Öğrencilerin İngilizce mülakata dair birçok konuyu öğrenmesi ve kendisini bu konuda geliştirmesi hedeflenir.

Kursa Kimlere Katılmalı?

Online Mülakat İngilizcesi Kursu’na pek çok kişi katılım gösterebilir. Hazırlık kursuna özellikle katılması gereken kişiler şu şekildedir:

 • Yabancı firmalarda çalışmak isteyen kişiler
 • İş hayatında bulunan profesyonel kişiler
 • Kariyerinde değişiklik yaparak farklı bir alanda kariyerini oluşturmak isteyen kişiler
 • Üniversiteden yeni mezun olan ve iş hayatına atılacak olan kişiler

Kursun Sunduğu Avantajlar

Uzman eğitmenler tarafından belirli bir program dahilinde verilen Online Mülakat İngilizcesi Kursu, katılımcılar için birçok avantaja sahiptir. Bu avantajlardan bazıları şu şekildedir:

 • Dersler Zoom üzerinden verildiği için öğrenciler, fiziki kursa gitmek için zaman harcamak zorunda kalmaz. Aynı zamanda ev konforunda eğitim alabilir.
 • Seviyesine uygun bir programa dahil olarak kendisini geliştirme şansı elde eder.
 • Hem konuşma hem de dinleme konusunda beceri kazanan öğrenci, bu alanları içeren uluslararası İngilizce sınavlarına da etkili bir şekilde hazırlanmış olur.
 • İngilizce mülakat için özgüven kazanır.

Fiyatlandırma

İngilizce kurslarda fiyatlandırma, temel olarak kursun içeriğine göre değişiklik gösterir. Bazı İngilizce kursları oldukça kapsamlıdır. Bu nedenle çok daha fazla ücret ödenmesi gerekebilir. Bazıları ise spesifik bir alana odaklanır. Online Mülakat İngilizcesi Kursu da bu tür eğitimlerden bir tanesidir. Öğrencilerin temel olarak İngilizce mülakatta başarı elde etmesini hedefler. Kurs içeriği bu amaca göre özel olarak oluşturulur.

Eğitimin süresi, eğitimi veren uzmanın nitelikleri başta olmak üzere birçok unsura göre değişiklik gösterebilecek fiyatlar; öğrencinin seviyesine göre de değişebilir. Uzman eğitmenler tarafından verilen İngilizce Mülakat kursuna katılım göstererek İngilizce becerilerinizi kısa sürede geliştirebilir, gireceğiniz mülakata en iyi şekilde hazırlanma şansı elde edebilirsiniz.

 • Bir ders saati: 50 dakika
 • Toplam ders sayısı: 50+5
 • Toplam kişi sayısı:10

Derslerimiz Zoom üzerinden yapılacaktır. Zoom katılım kodları, ders programları size tarafımızdan iletilecektir. Paket satın almadan mutlaka bizi arayın.

Güncel Eğitimlerimiz

Aysun Uğuş

How can I help you? 👋