Online Speaking Club

7.680 TL

Paket satın almadan önce  bizi arayınız: 05323102835
Gün ve saatler değişiklik gösterebilir.
Seviye Tespit Sınavı’na girmeden paket almayınız.
Derslere eksiksiz katılım sağlamaya özen gösteriniz.
Fiyatlarımıza KDV dahildir.
Açıklama

Online Speaking Club, adayların İngilizce konuşma pratiği yapmasını sağlayan etkili, yenilikçi ve interaktif bir eğitim türüdür. İngilizce öğrenme sürecinde olan kişilerden bazıları gramer konusunda son derece iyidir. Bu nedenle İngilizce yazışabilir, kendini yazarak ifade edebilir. Bunun yanı sıra bazı kişiler gramer ve speaking olmak üzere iki bölümde de kendisini geliştirmek ister.

Speaking Club, adayların her iki konuda da gelişim göstermelerine destek olur. Fakat yapılan çalışmalar daha çok speaking ağırlıklıdır. Eğitime katılım gösteren öğrenciler arasında karşılıklı sohbetler edilir, gündelik konulardan konuşularak günlük İngilizce hakkında bilgi edinilir. Fakat Speaking Club’un kapsamı bahsi geçen konulardan çok daha fazladır.

Speaking Club Nedir?

İngilizce eğitiminin bir kolu olan ve adayların karşılıklı bir şekilde sohbet ederek İngilizce becerilerini geliştirmesini sağlayan Online Speaking Club, eğlenceli bir kurs türüdür. Yabancı dil eğitimi alan fakat İngilizce konuşurken büyük bir çekingenlik içerisinde olan kişilerin sıklıkla talep ettiği kulüp, belirli zamanlarda ve belirli bir süre boyunca karşılıklı konuşma esasına dayanır.

Katılımcıların konuşma becerilerini geliştirmeyi hedefleyen Speaking Club, İngilizce seviyeleri birbirine yakın kişilerden oluşur. Kişi sayısı 8 ila 12 arasında değişiklik gösterir. Kulübe katılan kişiler hem konuşma hem de dinleme yeteneklerini geliştirme şansı elde eder. Dersler internet ortamında yapıldığı için aktif olarak bir işte çalışan ya da fiziki derslere katılacak zamanı bulunmayan kişiler tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanır.

Speaking Club Kapsamı

Online şekilde verilen Speaking Club eğitiminin kapsamı son derece geniştir. Kursa katılım gösteren kişilerin kendilerini rahat, huzurlu ve keyifli bir ortamda bulmalarını amaçlayan kulüpte genel olarak şu tür aktiviteler yapılır:

 • Günlük hayattan alınan konular üzerine sohbet edilir.
 • Spesifik konular üzerinde karşılıklı diyalog gerçekleştirilir.
 • Öğrenciler, İngilizce konuşma pratiği yapar.
 • Öğrenciler, İngilizcede çeşitli konular üzerinde gramer bilgisi edinir. Edindikleri bilgileri pratiğe dökerek bilgilerini pekiştirir.

Yapılan sohbetler, aynı zamanda öğrencilerin yeni kelimeler öğrenmesini de sağlar. Cümle içerisinde geçen ve anlamı bilinmeyen kelimeler, cümle bağlamından anlaşılabilir. Bu nedenle öğrenciler karşısındaki kişiyi doğru dinlediği zaman yeni İngilizce kelimeler öğrenebilir. Aynı zamanda öğrendiği kelimeleri cümle içerisinde kullanabilir. 

Speaking Club Avantajları

Öğrencilerin kendilerini en iyi şekilde ifade etmesini sağlayan Online Speaking Club, İngilizce öğrenimine pek çok açıdan katkıda bulunur. Düzenli olarak Speaking Club’a katılan bir öğrencinin eğitimden elde edeceği maksimum fayda genel hatlarıyla şu şekildedir:

 • Eğitimler uzman eğitmenler tarafından alınır. Böylelikle öğrenci, İngilizceyi doğru bir şekilde öğrenme şansı elde eder.
 • Kulübe katılım gösteren öğrencilerin tamamı aktiftir. Böylelikle hiçbir öğrenci ders boyunca geri planda kalmaz. Kendisini her zaman geliştirerek potansiyelini açığa çıkarır.
 • Derslerin tamamı dinleme ve anlama odaklı olduğundan öğrenci, eğitim süresi bitiminde ana dili İngilizce olan kişilerle doğru ve etkili şekilde iletişim kurmayı öğrenir.
 • Derse düzenli katılım, öğrencilerin konuşma becerilerini arttırmalarına destek olur.
 • Eğitimler online bir şekilde verildiğinden, öğrenci zamandan tasarruf eder.

Aday Seviyesine Göre Online Speaking Club

Online Speaking Club, adayların seviyelerine göre oluşturulur. Seviyeleri birbirine yakın öğrencilerin aynı kulüp içinde olması, öğrenci gelişimi açısından oldukça önemlidir. İngilizce öğrenmeye yeni başlayan kişiler (A1 seviyesi) için Speaking Club’lar bulunduğu gibi çok daha ileri düzey İngilizce becerisine sahip kişiler için de kulüpler mevcuttur.

Aynı seviyede olan kişilerin aynı kulüp içerisinde bulunması, öğrencilerin birbirleriyle anlaşabilmesine olanak tanıyacaktır. Ayrıca bu kişiler konuşma pratiklerini etkili bir şekilde yaparak İngilizce speaking bölümünde istedikleri gelişimini gösterecektir.

Speaking Club’ta Ücretlendirme

Öğrencilerin interaktif bir şekilde eğitim içinde yer aldığı, bu nedenle birçok öğrenci tarafından sıklıkla talep edilen Online Speaking Club, çeşitli unsurlar dikkate alınarak fiyatlandırılır. Bu unsurlar arasında derse katılım gösteren kişilerin sayısı, dersi veren eğitmen ve nitelikleri, eğitimin süresi, eğitimin kapsamı yer alır.

Farklı seviyelere hitap eden Speaking Club, öğrencilerin çok özel fiyatlar dahilinde İngilizce becerilerini geliştirmelerini sağlar. Bunun yanı sıra speaking bölümünün yer aldığı sınavlarda etkili sonuçlar elde etmesine katkıda bulunur. Diğer İngilizce kurslarında olduğu gibi Speaking Club’da da düzenli katılım son derece önemlidir. Sistematik bir şekilde kulüp içinde yer almak ve konuşma pratikleri yapmak, kısa sürede speaking kısmında gelişimi destekleyecektir.

Eğitim tarih ve saatleri için Güncel Eğitimlerimiz bölümünü inceleyebilirsiniz.

 • Bir ders saati: 50 dakika
 • Toplam ders sayısı: 50+5
 • Toplam kişi sayısı:8-12
 • Ücretsiz kaynak

 

Güncel Eğitimlerimiz

Aysun Uğuş

How can I help you? 👋