Online IELTS Hazırlık Kursu (10 Ders)

995 TL

Fiyatlarımız 1 ders ücretidir.
Paket satın almadan önce bizi arayınız.İletişim: 05323102835
Gün ve saatler değişiklik gösterebilir.
Seviye Tespit Sınavı’na girmeden paket almayınız.
Derslere eksiksiz katılım sağlamaya özen gösteriniz.
Fiyatlarımıza Kdv dahildir.
Açıklama

Online IELTS hazırlık kursu (10 ders), uluslararası alanda İngilizce yeterliliğini ölçen IELTS sınavına yönelik hazırlanan eğitim programıdır. IELTS, 1989 yılından beri uygulanan ve İngilizce dil becerilerinin test edildiği bir sınavdır. Günümüzde 100’ü aşkın ülkede binlerce kurum ve kuruluş tarafından kabul edilen IELTS, özellikle akademi dünyasında yaygın olarak kabul görür. Başta ABD’de eğitim veren üniversiteler olmak üzere global ölçekte pek çok üniversite; lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına kabul sürecinde IELTS belgesi talep eder. Dolayısıyla yurt dışında eğitim görmek isteyenlerin IELTS sınavına girerek hedefleri doğrultusunda puan alması gerekebilir. Öte yandan IELTS göçmenlik başvurusu gibi çeşitli bürokratik işlemlerde de yaygın olarak kabul gören bir sınavdır. Online IELTS hazırlık kursu (10 ders), IELTS’e en efektif ve verimli şekilde hazırlanabilmeniz adına özel olarak oluşturulmuş bir içeriğe sahiptir.

IELTS Hazırlık Kursu Nedir, İçeriği Nasıldır?

Online IELTS hazırlık kursu (10 ders), tamamen IELTS sınavında katılımcıların başarı elde edebilmelerini sağlayacak içerikle hazırlanmıştır. IELTS gibi İngilizce dil becerilerini ölçmeye yönelik uluslararası sınavlar, sadece İngilizce bilgisine odaklanmaz. Bu sınavlar büyük oranda kendi içerisinde bir sistematiğe sahiptir.

Dolayısıyla IELTS sınavına hazırlanırken sadece İngilizce dil becerilerini geliştirmeye yönelik çalışmalar yürütmek, yeterli olmayabilir. Bununla birlikte sınavın karakteristik özelliği, dokusu ve beklentileri hakkında da bilgi sahibi olunmalıdır. Online IELTS hazırlık kursu, bu doğrultuda IELTS sınavının temel gerekliliklerine cevap verebilecek eğitimlerden oluşur.

IELTS Hazırlık Kursu Nedir?

Online IELTS hazırlık kursu (10 ders), IELTS testi kapsamında ölçülen; okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinin geliştirilmesine odaklanan eğitim programıdır. IELTS, özellikle son dönemde en popüler İngilizce dil yeterlilik testleri arasındadır. Dünyanın birçok noktasında eğitim veren akademik kuruluşlar, öğrenci kabulünde IELTS testini referans olarak kabul eder.

Öte yandan Kanada ve Avustralya gibi ülkeler başta olmak üzere birçok devlet vize işlemlerinde IELTS testini, İngilizce dil yeterliliğini ölçmek adına kullanır. Ayrıca çok uluslu şirketlerde istihdam olanaklarından faydalanmak ya da yurt dışında çalışmak isteyenlerin de yine IELTS testinden başarılı ayrılmaları gerekebilir.

IELTS testine hazırlanmak ve sınavdan hedeflenen puanı almak için mutlaka doğru bir program oluşturulmalıdır. İngilizce dil yeterliliğinin test edildiği sınavlarda başarı, büyük oranda sınavın beklentilerine cevap vermekle mümkündür. Bu doğrultuda online IELTS hazırlık kursu (10 ders), tamamen IELTS sınavına odaklanarak, öğrencinin hedeflerine ulaşmasını sağlar.

IELTS Hazırlık Kursu İçeriği

Online IELTS hazırlık kursu (10 ders) içeriği, büyük oranda sınavın 4 ana kategorisine odaklanılarak oluşturulmuştur. IELTS; “Reading”, “Writing”, “Listeniing” ve “Speaking” olmak üzere 4 ana kategoriden oluşur. Online hazırlık kursu içeriğinde de bu 4 ana kategoriye odaklanarak oluşturulan özel çalışmalar bulunur.

Öte yandan IELTS hazırlık kursu, gramer ve kelime bilgisi açısından da öğrencilerin bilgi dağarcığını genişletmeye odaklanır. Özellikle okuduğunu anlama ve kompozisyon bilgisine yoğun olarak ihtiyaç duyulan IELTS sınavında kelime bilgisi, oldukça önemli bir yere sahiptir. IELTS çalışma stratejileri kapsamında kelime bilgisinin geliştirilmesine yönelik uygulamalara yoğun olarak yer verilmelidir.

Bununla birlikte IELTS sınavını düzenleyen kurumlar, sınavda öncelik verilecek kelimeleri belli bir havuzdan alır. Dolayısıyla bu kelime havuzuna yönelik çalışmalar yapmak, sınava doğru ve etkili hazırlanma açısından önemlidir. Online IELTS hazırlık kursu (10 ders), IELTS’te karşılaşılabilecek olası kelimelere odaklanarak, öğrencinin kelime dağarcığını geliştirir.

IELTS Kursu Online

Online IELTS hazırlık kursu (10 ders), IELTS testi ile amaçlarına ulaşmak isteyen hemen herkese sayısız avantaj vadeder. Özellikle son dönemde yaygın olarak tercih edilen online sınava hazırlık yöntemleri, öğrencinin motivasyonunu artırarak öğrenme sürecinde güçlü bir pekiştirme sağlar. Ayrıca tamamen IELTS testine yönelik yapılan çalışmalar, sınavda başarı oranını güçlendirecektir.

IELTS kursu online eğitim ile IELTS testine hazırlanmanın avantajları genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

  • Özel olarak hazırlanan kurs içeriği etkili, verimli ve efektif bir öğrenme vadeder.
  • Doğrudan IELTS testine yönelik yapılan çalışmalar, sınavda karşılaşılabilecek olası soru tiplerinin pekiştirilerek öğrenilmesini sağlar.
  • Eğitimin online içeriğe sahip olması sayesinde öğrenciler her ortamdan ve arzu ettikleri zamanda derslere katılabilir.
  • Üst düzey kalitede eğitmenler, IELTS sınavında hedeflerinize ulaşmanız için yüksek kalitede bir eğitim sunar.

Tüm bunların yanı sıra Online IELTS hazırlık kursu (10 ders), özel içeriğiyle doğrudan öğrencinin ihtiyaçlarına odaklanabilme fırsatı da vadeder.

 

  • Gün ve saatler için lütfen arayınız.
  • Bir ders saati 50 dakika
  • Toplam ders sayısı:20+5
  • Toplam kişi sayısı:5

TOEIC Özel 20 Derslik Paket Fiyatımız: 2.290 tl dir.

Derslerimiz Zoom üzerinden yapılacaktır. Zoom katılım kodları, ders programları ve diğer gerekli belgeler size tarafımızdan iletilecektir. Paket satın almadan mutlaka bizi arayın.

Güncel Eğitimlerimiz

Aysun Uğuş

How can I help you? 👋