Online IELTS Hazırlık Kursu (40 Ders)

995 TL

Fiyatlarımız 1 ders ücretidir.

Paket satın almadan önce bizi arayınız. İletişim: 05323102835
Gün ve saatler değişiklik gösterebilir.
Seviye Tespit Sınavı’na girmeden paket almayınız.
Derslere eksiksiz katılım sağlamaya özen gösteriniz.
Fiyatlarımıza KDV dahildir.
Açıklama

Online IETLS Hazırlık Kursu (40 Ders) uzun süre ve etkili bir şekilde IELTS sınavına hazırlanacak kişilere sunulan online bir eğitim türüdür. Devlet kurumları, işverenler, eğitim kurumları başta olmak üzere pek çok alanda geçerliliği bulunan IELTS; farklı amaçlar için düzenlenmiş bir İngilizce sınavıdır. Daha çok konuşma alanına odaklanan, bunun yanı sıra dinleme, anlama ve okuma gibi alanlarda da İngilizce becerisini ölçen sınav; on binlerce kurum tarafından kabul görür. Bu nedenle yurt dışında İngilizcenin konuşulduğu ülkelere eğitim, çalışma ve staj amaçlı gidecekseniz; IELTS sınavına girmeniz son derece önemlidir.

Online şekilde düzenlenen ve toplamda 40 dersten oluşan IELTS hazırlık kursu, öğrencilerin sınav sistemini öğrenmesini ve her alanda (okuma, yazma, konuşma ve dinleme) sınava etkili bir şekilde hazırlanmasını amaç edinir. Bu nedenle sınavın uzman eğitmenler tarafından ve belirlenen bir sistem dahilinde verilmesi oldukça önemlidir.

IELTS Kursunun Kapsamı ve Özellikleri

IELTS kapsamında yer alan sınav türleri çeşitlilik gösterebilir. IELTS General Training, IELTS Akademic ve Life Skills (A1 ya da A2); IELTS’in türleri arasında bulunur. Her türün kendine göre dinamikleri bulunur. Bu nedenle hangi amaçla IELTS sınavına girilecekse o amaca yönelik hazırlanmış sınava hazırlanmak oldukça önemlidir.

Sanal ortamda verilen IELTS hazırlık eğitiminin kapsamı da öğrencilerin sınava girme amacı ve öğrencinin seviyesine göre özel olarak oluşturulur. Online IETLS Hazırlık Kursu (40 Ders) kapsamı ve özellikleri genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

  • Sınav müfredatına dahil olan konu başlıklarında konu anlatımları yapılır. Öğrencilerin İngilizce gramerine yönelik bilgilerini geliştirmesi ya da edinmesi amacıyla yapılan konu anlatımları, belirli bir düzen içinde gerçekleştirilir.
  • Konu anlatımlarının yanı sıra örnek soru çözümleri yapılır. Hem gramer konularının pekiştirilmesini hem de sınava etkili hazırlığı mümkün kılan soru çözümleri, yenilikçi öğrenme metotları arasında yer alır.
  • Kelime dağarcığını geliştirmek adına ezberleme pratikleri yapılır. Bu tür pratikler, öğrencilerin konuşurken ya da yazarken farklı kelimeleri kullanmasına olanak tanır.

Kursun Kazanımları

Toplamda 40 dersten oluşan yenilikçi, sistemli ve kaliteli Online IETLS Hazırlık Kursu (40 Ders) kazanımları son derece geniştir. Öğrenci, her şeyden önce sınavda hedeflediği puanı almak için İngilizce becerisini geliştirmeyi öğrenir. Bunun yanı sıra çalışma sistemini öğrenir. Böylelikle kurs dışındaki zamanlarda da öğrenmesine devam eder. Aynı zamanda kısa sürede okuma, yazma, dinleme ve konuşma alanlarında seviyesini ilerletir. Bunların her biri, kursun öğrencilere sunmuş olduğu avantajlar arasında bulunur.

40 Derslik IETLS Kursu Kimleri Kapsar?

Kapsamlı, teknolojik ve yenilikçi bir kurs türü olan Online IETLS Hazırlık Kursu (40 Ders) IELTS’e girecek her adayı kapsar. Özellikle kısa sürede etkili bir şekilde farklı alanlarda İngilizce becerisini geliştirmek ve İngilizceyi teknolojik yöntemlerle öğrenmek isteyen kişiler; Online IELTS Hazırlık Kursuna yönelim gösterir.

Online IELTS Hazırlık Kursunda Fiyatlandırma

Kurs fiyatlandırması, diğer İngilizce hazırlık kursunda olduğu gibidir. Online IETLS Hazırlık Kursu (40 Ders) için ders başı ücretlendirme yapılır. Öğrenciler, ders başı hesaplanan ve toplamda 40 ders ücretine karşılık gereken fiyatlandırma üzerinden kursa katılım gerçekleştirebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

IETLS Sınav Formatı Nasıl?

IELTS sınavı farklı aşamalardan oluşan bir İngilizce sınavıdır. Adaylar ilk olarak dinleme sınavına girer. Dinleme sonrasında Okuma ve Yazma kısımları ara verilmeden yapılır. Konuşma sınavı, diğer sınavlarla aynı gün ya da 3 gün sonra yapılabilir.

Sınav Kaydı Nasıl Yapılır?

IELTS test sınavlarına başvuru, internet üzerinden online bir şekilde yapılabilir. Öğrenciler kendilerine uygun olan tarihi seçtikten sonra kayıt işlemlerini tamamlayarak sınava ilgili tarihte giriş yapabilir. Sınav tarihi, yeri ve daha pek çok bilgi; kayıt esnasında bildirilen e-posta adresine ulaştırılır.  

Sınav Ne Zaman Yapılıyor?

Sınav için belirlenen ücreti ödedikten sonra adaylara, sınav tarihinin yer aldığı bilgilendirme maili gönderilir. Bu nedenle kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresinizi düzenli olarak kontrol etmeniz gerekir.

IELTS Skoru Ne Kadar Süre Kullanılabilir?

Sınavda aldığınız puan 2 yıl boyunca geçerliliğini korur. Ayrıca yıl içinde sıklıkla düzenlenen sınava istediğiniz kadar girebilir, en yüksek puanınızı kullanabilirsiniz. 2 yıl sonra geçerliliği biten IELTS için tekrar sınava girmeniz gerekir.

  • Gün ve saatler için lütfen arayınız.
  • Bir ders saati: 50 dakika
  • Toplam ders sayısı:20+5
  • Toplam kişi sayısı:5

Derslerimiz Zoom üzerinden yapılacaktır. Zoom katılım kodları, ders programları ve diğer gerekli belgeler size tarafımızdan iletilecektir. Paket satın almadan mutlaka bizi arayın.

Güncel Eğitimlerimiz

Aysun Uğuş

How can I help you? 👋