Online IELTS Hazırlık Kursu (50 Ders)

995 TL

Fiyatlarımız 1 ders ücretidir.

Paket satın almadan önce bizi arayınız. İletişim: 05323102835
Gün ve saatler değişiklik gösterebilir.
Seviye Tespit Sınavı’na girmeden paket almayınız.
Derslere eksiksiz katılım sağlamaya özen gösteriniz.
Fiyatlarımıza KDV dahildir.
Açıklama

Online IELTS Hazırlık Kursu (50 Ders), genel amaçlı ve eğitim amacı olmak üzere iki farklı nedenle yapılan IELTS sınavına hazırlık eğitimidir. Dünya çapında adayların İngilizce yeterliliklerinin ölçüldüğü sınav, İngilizce becerilerini kanıtlayan belgedir. Bu nedenle yurt dışında bir kariyer ya da eğitim hayatı planlayan kişiler, IELTS sınavına katılmayı arzular.

Uzman eğitmeler eşliğinde, belirli bir ders programı çerçevesinde verilen kalite IELTS eğitimini ifade eden IELTS Hazırlık Kursu; adayların İngilizce yeterlilikleri ve becerilerini geliştirmelerine destek olur. Temel olarak konuşma, okuma, dinleme ve yazma olmak üzere 4 farklı bölümü kapsayan eğitimler verilir. Bu eğitimlerin her biri, öğrencilerin sınava etkili, profesyonel ve yenilikçi bir şekilde hazırlanmasını olanaklı hale getirir.

Online IELTS Hazırlık Kursu ile 50 Derste Sınava Etkili Hazırlık

IELTS sınavına doğru ve sistemli bir şekilde hazırlanmak için alanında uzman bir eğitmenden ders almak oldukça önemlidir. Çünkü IELTS, oldukça bütünlüklü ve kapsayıcı bir sınav türüdür. Bu nedenle sınavda başarı için müfredata uygun konular üzerinde çalışmalar yapılmalıdır. Online IELTS Hazırlık Kursu (50 Ders) adayların sınava belirli bir ders programı dahilinde hazırlanmasına olanak tanır.

Kullanılan materyaller konu tekrarlarını destekler. Bunun yanı sıra yeni kelime öğrenimi, soru çözümü gibi aktivitelerin de gerçekleştirilmesine katkıda bulunur. Alanında uzman eğitmenler, profesyonel bir şekilde eğitim vermelerinin yanı sıra öğrencilerin seviyelerini kontrol eder.

Her Alana Özgü Yenilikçi Metotlarla Benzersiz Eğitim

IELTS sınavında dinleme, konuşma, okuma ve yazma alanları bulunur. Bu alanların her biri son derece önemli olmakla birlikte sınavda daha çok konuşmaya ağırlık verilir. Öğrencilerin pratik yapmasını destekleyen yenilikçi metotlar tercih edilir. İnteraktif bir şekilde gerçekleştirilen derslerin her biri, öğrencilerin kısa sürede çok daha özgüvenli bir şekilde İngilizce konuşmalarına olanak tanır.

Online IELTS Hazırlık Kursu (50 Ders) her alanı içerisine alan kapsayıcı bir eğitimdir. Dolayısıyla yapılan çalışmalar birbiriyle yakından ilgilidir. Adayın bir metin okuması, metinle ilgili soruları cevaplandırması, metinde bilmediği kelimeleri öğrenmesi, söz konusu metindeki konuya yönelik konuşma pratiği yapması mümkündür.

Online IELTS Hazırlık Kursu Avantajları

Online IELTS Hazırlık Kursu (50 Ders) öğrencilerin sistemli, planlı ve profesyonel bir şekilde sınava hazırlanmasını sağlar. Öğrenci, sınav süreci boyunca gerekli desteği alma şansına sahiptir. Kursun sağladığı diğer avantajlar ise genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

  • IELTS sınav sistemi ile ilgili derinlikli bir şekilde bilgi sahibi olursunuz.
  • Sınavda yer alan bölümlere yönelik İngilizce becerinizi geliştirirsiniz.
  • Derslere internet üzerinden katılım sağlayacağınız için derse geç kalma sorunuyla karşı karşıya kalmazsınız. Ayrıca fiziki derslere katılırken yaşayabileceğiniz zaman kaybı sorunu da ortadan kalkacaktır.
  • Yeni kelimeler öğrenecek, İngilizce kelime bilginizi geliştirerek çok daha etkili bir şekilde konuşma pratikleri yapabileceksiniz.
  • Deneme sınavları, soru çözümleri, metin okuma, karşılıklı konuşma gibi aktivitelerle sınav sürecinde arzu ettiğiniz gelişimi elde edebileceksiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

IELTS Açılımı Nedir?

IELTS açılımı International English Language Esting System’dir. Türkçesi ise Uluslararası İngiliz Dili Sınav Sistemi’dir ve İngilizce dil seviyesinin belirlenmesini sağlar.

IELTS Sınav Merkezleri Nelerdir?

IELTS sınavına başvurular British Council İstanbul ofisi üzerinden yapılır. Sınav merkezleri ise Türkiye’de 5 farklı şehirde bulunur. Ankara, İzmir, İstanbul, Antalya ve Adana’da bulunan sınav merkezleri üzerinden sınava girebilirsiniz.

IELTS Sınavına Kimler Girebilir?

Akademik Test ve Genel Eğitim Modülü olmak üzere iki farklı türü bulunan IELTS’e İngilizce eğitim veren kurumlarda akademik eğitim almak istiyorsanız girebilirsiniz. Bunun yanı sıra İngilizce konuşulan bir ülkede staj yapmak, bir işte çalışmak, göçmenlik başvurusunda bulunmak için Genel Eğitim Modülüne dahil olabilirsiniz.

IELTS Kaç Kere Yapılır?

Ayda 3 ila 4 kere düzenlenen IELTS, 5 farklı ilde yer alan sınav merkezlerinde yapılır. Sınava istediğiniz kadar girmeniz mümkündür. Başvurularınızda en yüksek puanınızı kullanabilirsiniz.

IELTS Sınavına Girmeden Bir Kursa Gitmem Gerekir mi?

Eğer İngilizce seviyeniz çok iyi değilse, bir kursa gitmeniz çok önemlidir. Doğru kurs, sınav sistemi hakkında derinlikli bilgi sahibi olmanızı sağlar. Bunun yanı sıra belirli bir sistem dahilinde İngilizce çalışma konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Öte yandan deneme sınavları, konuşma pratikleri ile sınava etkili bir şekilde hazırlanma şansı elde edebilirsiniz.

  • Gün ve saatler için lütfen arayınız.
  • Bir ders saati: 50 dakika
  • Toplam ders sayısı:20+5
  • Toplam kişi sayısı:5

Derslerimiz Zoom üzerinden yapılacaktır. Zoom katılım kodları, ders programları ve diğer gerekli belgeler size tarafımızdan iletilecektir. Paket satın almadan mutlaka bizi arayın.

Güncel Eğitimlerimiz

Aysun Uğuş

How can I help you? 👋