Online Toefl Hazırlık Kursu (20 Ders)

995 TL

Fiyatlarımız 1 ders ücretidir 
1 ders 50 dakikadır. Kaynaklar öğretmenler tarafından ücretsiz sunulmaktadır.

Paket satın almadan önce bizi arayınız. İletişim: 05323102835
Gün ve saatler değişiklik gösterebilir.
Seviye Tespit Sınavı’na girmeden paket almayınız.
Derslere eksiksiz katılım sağlamaya özen gösteriniz.
Fiyatlarımıza KDV dahildir.
Açıklama

Online TOEFL Hazırlık Kursu (20 Ders) Amerika New Jersey’deki Educational Testing Service tarafından hazırlanan sınav için gerçekleştirilen hazırlık kursudur. Dünyanın pek çok ülkesinde uygulanan TOEFL, uluslararası geçerliliğe sahip çok önemli bir sınavdır. Bu nedenle farklı ülkelerde bulunan ve İngilizce temelli eğitim veren eğitim kurumlarına girişte TOEFL puanı istenir.

Toplamda 20 ders olarak verilen ve öğrencilerin ilgili sınava en iyi şekilde hazırlanmasını hedefleyen TOEFL kursu, belirli bir sistem dahilinde gerçekleştirilir. Paket halinde satın alınan dersler, öğrencilerin istedikleri her ortamdan kursa katılım göstermesine destek olur. Sınava hazırlanma sürecinin çok daha profesyonel bir temele oturmasını sağlayan eğitim, teknolojik yöntemler ile verilir.

20 Ders Online TOEFL Hazırlık Kursu

TOEFL hazırlık kursları, öğrencilerin sınav sistemini en iyi şekilde öğrenmesini amaçlar. Her sınavda olduğu gibi TOEFL’da da belirli bir sistem bulunur. Adaylar sisteme hakim olduklarında, sınavdan istedikleri puanı alma şansı elde eder. Online TOEFL Hazırlık Kursu (20 Ders), toplamda 20 ders olarak verilen ve soru çözümü, kelime ezberleme başta olmak üzere pek çok aktivitenin gerçekleştirildiği bir kurs türüdür.

20 Ders Online TOEFL Hazırlık Kursunun Kapsamı

İnternet ortamında verilen kursun kapsamı, öğrencilerin seviyesine göre belirlenir. Ayrıca adayların hedeflerine ulaşabilmeleri için eğitim programları birey esas alınarak hazırlanır. Bu sayede öğrenciye hitap eden bir kurs içeriğine ulaşılır. Kısa sürede etkili sonuçlar almak isteyen adaylar için hazırlanan 20 derslik kursun kapsamı şu şekildedir:

 • Sınav müfredatında yer alan konular için konu anlatımları
 • Sınava yönelik örnek soru çözümleri
 • Metin üzerinden kelime ezberleme
 • Sınav taktikleri ve püf noktaları
 • Writing, listening, reading, speaking bölümleri için özel çalışmalar

Online TOEFL Hazırlık Kursunda Kullanılan Materyaller

Online TOEFL Hazırlık Kursu (20 Ders) çok özel ve yenilikçi materyaller kullanılarak gerçekleştirilir. Kullanılan materyallerin her biri, öğrencilerin çok daha etkili ve efektif bir şekilde öğrenmesini sağlamaktır. Online şekilde gerçekleştirilen eğitimlerde sınıf ortamları, fiziksel kurslardaki gibi titizlikle oluşturulur. Bunun yanı sıra öğrencilerin eğitmen ve kursiyerlerle iletişim kurması sağlanır.

Kurs materyalleri, öğrencilere ücretsiz olarak verilir. Konu anlatım kitapları, öğrencinin eğitim süresi dışında da konu öğrenimine devam etmesine olanak tanır. Bunun yanı sıra internet üzerinden gönderilen materyaller, kursiyerin her ortamda soru çözümü yapmasını sağlar.

TOEFL Hazırlık Kursu, temel olarak şu alanlarda öğrencinin becerisini arttırmayı hedefler:

 • Writing Skills (Yazma Becerileri)
 • Reading Skills (Okuma Becerileri)
 • Speaking Skills (Konuşma Becerileri)
 • Listening Skills (Dinleme Becerileri)

Online TOEFL Hazırlık Kursuna Kimler Katılabilir?

Online TOEFL Hazırlık Kursu (20 Ders) TOEFL’a hazırlanan herkese açıktır. Fakat sınava katılım öncesi öğrencinin Seviye Tespit Sınavı’na girmesi gerekir. Çünkü öğrencinin seviyesi, alacağı eğitim ile doğrudan orantılıdır. İleri seviye İngilizce becerisine sahip öğrencilere çok daha yoğun bir şekilde İngilizce eğitimi verilir.

TOEFL Hazırlık Kursu Eğitimi Nasıl Verilir?

Öğrencilerin hedef puanları, alacakları eğitim açısından son derece önemlidir. Bazı kişiler, sınavdan oldukça yüksek bir puan almayı hedefleyebilir. Bu durumda kursun içeriği çok daha kapsamlı olmalıdır. Öğrencilerin hedeflerine ne kadar uzakta olduklarını tespit edebilmek için öğrencinin durumu belirli aralıklarla kontrol edilir.

Yapılan deneme sınavlarında alınan puanlar, soru çözümlerinde elde edilen başarılar; öğrencilerin seviyelerini analiz etmenin yöntemlerinden bazılarıdır. TOEFL farklı bölümlerden oluşan bir sınav olduğu için öğrencinin her bölümde başarı elde etmesi son derece önemlidir.

Online TOEFL Hazırlık Kursunda Fiyatlandırma

TOEFL Kursu’nun çok daha kısa süren bir versiyonu olan Online TOEFL Hazırlık Kursu (20 Ders) çok daha hızlı bir şekilde sınava hazırlanmak isteyen adaylar tarafından tercih edilir. Bu nedenle sınav müfredatında bulunan konuların her biri, belirli bir sistem üzerinden öğrencilere aktarılır. Her ders 50 dakikadır. Derslere katılım sağlayacak toplam kişi sayısı ise 5’tir. Özel ders formatında ilerleyen eğitimde ders başı ücretlendirme yapılır.

Öğrenciler belirlenen ücretler dahilinde eğitimlere katılarak TOEFL’de istedikleri puanı kazanma şansı elde eder. Bunun yanı sıra özellikle İngilizce başlangıç seviyesindeki öğrenciler, belirli bir temel oluşturdukları için farklı sınavlara da etkili bir şekilde hazırlanabilir. Siz de çok özel fiyatlarla sizlerle buluşan Online TOEFL Kursu’nu satın alabilir, istediğiniz her ortamda derslere katılmanın ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz.

 • Gün ve saatler için lütfen arayınız.
 • Bir ders saati: 50 dakika
 • Toplam ders sayısı:20+5
 • Toplam kişi sayısı: 5

Derslerimiz Zoom üzerinden yapılacaktır. Zoom katılım kodları, ders programları ve diğer gerekli belgeler size tarafımızdan iletilecektir. Paket satın almadan mutlaka bizi arayın.

Güncel Eğitimlerimiz

Aysun Uğuş

How can I help you? 👋