Online Toeic Hazırlık Kursu (10 Ders)

995 TL

Fiyatlarımız 1 ders ücretidir.
Paket satın almadan önce bizi arayınız.İletişim: 05323102835
Gün ve saatler değişiklik gösterebilir.
Seviye Tespit Sınavı’na girmeden paket almayınız.
Derslere eksiksiz katılım sağlamaya özen gösteriniz.
Fiyatlarımıza Kdv dahildir.
Açıklama

Online Toeic hazırlık kursu (10 ders), özellikle iş dünyasında dünya genelinde en saygın İngilizce dil yeterliliği sınavı olan TOEIC’e yönelik hazırlanan eğitim programıdır. Türkiye’de çoğunlukla; danışmanlık firmaları, kurumsal markalar, banka ya da finans kuruluşları tarafından kabul edilen TOEIC, global ölçekte geçerliliğe sahiptir. Özellikle çok uluslu şirketlerin işe alım süreçlerinde yaygın olarak kabul görür. TOEIC, bu alanda yapılan İngilizce dil becerilerini ölçmeye yönelik diğer sınavlar gibi 4 ana kategoriye odaklanır. Kağıt üzerinde uygulanan TOEIC, iki bölümden ve toplamda 200 sorudan oluşur. Her bir bölümde adayların cevaplaması gereken 100 soru vardır. Bu doğrultuda online Toeic hazırlık kursu (10 Ders), TOESIC sınavına odaklanarak öğrencinin hedeflerine ulaşmasını sağlamak amacıyla özel olarak oluşturulmuş içeriğe sahiptir.  

Online Toeic Hazırlık Kursu Nedir, İçeriği Nasıldır?

Online Toeic hazırlık kursu (10 Ders), dijital ortam üzerinden TOEIC sınavında hedeflerine ulaşmak isteyen adaylar için özel olarak planlanmış eğitim programıdır. Programın içeriği, büyük oranda TOESIC testlerindeki beklentilere cevap vermek üzerinedir. Online olarak verilen eğitimlerle öğrencinin sınavda hedeflerine ulaşması sağlanır.

Test of English for International Communication yani TOEIC, büyük oranda iş dünyasında kabul gören bir sınavdır. Global ölçekte faaliyetlerini sürdüren çok uluslu şirketlerin işe alım süreçlerinde TOEIC belgesi talep edilebilir. Sınavın içeriği büyük oranda;

  • Gösterilen fotoğraflar üzerine yapılan kısa konuşmalar,
  • Boşluk doldurma ya da cümle tamamlama soruları,
  • Okuduğunu anlama becerisini test etmeye yönelik sorular

Şeklindedir. TOEIC, iş başvurularının yanı sıra özgeçmişini güçlendirmek ve dil yeterliliklerini belgelendirmek isteyenler tarafından da tercih edilir.

Online Toeic Hazırlık Kursu Nedir?

Online Toeic hazırlık kursu (10 Ders), uluslararası alanda üst düzey geçerliliğe sahip olan TOEIC sınavına yönelik hazırlanan eğitim programıdır. Kurs, büyük oranda TOEIC sınavında adayların test edilmesinde kullanılan yöntemlerin en verimli şekilde öğrenilmesi üzerine dizayn edilmiştir. Bu doğrultuda adayların; okuma, anlama, yazma ve dinleme becerilerinin geliştirilmesi hedeflenir.

Bununla birlikte adayların kurs başlangıcından önce seviye belirleme sınavına girmeleri gerekir. Online olarak verilen eğitimlere katılabilmek ve programın en verimli şekilde oluşturulabilmesi adın adayların İngilizce dil yeterliliklerinin kurstan önce tespit edilmesi gerekir. Kurs kapsamında TOEIC sınavı kadar iş İngilizcesi becerilerinin geliştirilmesine de odaklanılır. Dolayısıyla online TOEIC kursu, iş İngilizcesini geliştirmek isteyenler için de ideal bir programdır.

Online Toeic Hazırlık Kursu İçeriği Nasıldır?

Online Toeic hazırlık kursu (10 Ders) içeriği, 10 ders saatinden oluşur. Her bir ders saati 50 dakikadır. Eğitimler, online olarak dijital ortam üzerinden verilir. Dolayısıyla zaman ve mekan açısından önemli ölçüde tasarruf vadeder. Ayrıca uzman eğitmenler tarafından oluşturulan programlar, büyük oranda öğrencinin eksikliklerine ve yetersizliklerine odaklanabilme fırsatı sunar.

TOEIC gibi uluslararası alanda geçerliliği olan İngilizce dil becerilerini test etmeye yönelik sınavlar, büyük oranda motivasyon ve odaklanma da gerektirir. Online TOEIC kursu, öğrencinin motivasyonunu artırarak, doğrudan sınava odaklanmasını sağlar. Kurs programıyla sınavda karşılaşılabilecek soru ve soru kalıplarının pekiştirilerek öğrenilmesi mümkündür.

Toeic Sınavına Nasıl Hazırlanılmalıdır?

Online Toeic hazırlık kursu (10 Ders), TOEIC sınavına en verimli, efektif ve doğru şekilde hazırlanabilmeniz açısından birçok avantaj sunmaktadır. TOEIC, her ne kadar çok uluslu şirketlere iş başvurusu sürecinde kullanılan bir yeterlilik sınavı olsa da özgeçmişinizi güçlendirmek için de TOEIC testine girebilirsiniz. Aynı zamanda TOEIC, iş başvurularında İngilizce yeterliliğinizi kanıtlamanızı da sağlar.

Bununla birlikte TOEIC sınavında başarılı olmak için hazırlık sürecini en efektif şekilde planlamanız gerekir. Bu noktada genel dil becerilerinin geliştirilmesi ve sınavdan yüksek puan almak, en temel hedef olmalıdır. Çalışmalar bu iki hedef doğrultusunda sürdürülmelidir. Online Toeic hazırlık kursu (10 Ders); tamamen sınava odaklanarak, uzman eğitmenler eşliğinde genel dil becerilerinizi geliştirerek yüksek puana ulaşmanızı sağlayacaktır.

Online Online Toeic Hazırlık Kursunun Avantajları

Online Toeic hazırlık kursu (10 Ders), dijital ortam üzerinden sunulan bir eğitim programıdır. Dolayısıyla kendi belirlediğiniz hızda, saatlerde ve ortamda TOEIC hazırlık sürecini planlamanızı mümkün hale getirir. Ayrıca hedeflerinize ulaşmanız adına uzman ve deneyimli eğitmenler, doğrudan size özel programlar hazırlar. Böylelikle sınavın adaylardan beklentilerine maksimum düzeyde cevap verebilir ve hedeflerinize en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

 

  • Gün ve saatler için lütfen arayınız.
  • Bir ders saati 50 dakika
  • Toplam ders sayısı:20+5
  • Toplam kişi sayısı:5

TOEIC Özel 20 Derslik Paket Fiyatımız: 2.290 tl dir.

Derslerimiz Zoom üzerinden yapılacaktır. Zoom katılım kodları, ders programları ve diğer gerekli belgeler size tarafımızdan iletilecektir. Paket satın almadan mutlaka bizi arayın.

Güncel Eğitimlerimiz

Aysun Uğuş

How can I help you? 👋